Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Марија Кацарска

Марија Кацарска

Марија Кацарска

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: +389 2 3099168

Образование:

  1. PhD (1998, University Ss Cyril and Metodius, Skopje, Macedonia
  2. MSc (1988, Faculty of Electrical Engineering, University Ss Cyril and Metodius, Skopje, Macedonia
  3. BSc (1978, Faculty of Electrical Engineering, University Ss Cyril and Metodius, Skopje, Macedonia

Работно искуство:

From 2001 Assistant Professor, and from 1978 untill 2001 Teaching assistant at Faculty of Electrical Engineering, University Ss Cyril and Metodius, Skopje, Macedonia.

Дејства на документ
Инфо ден на ФЕИТ

od4m.png

ISO 9001:2008

Календар
aвгуст
« aвгуст 2017 »
повтсрчепесане
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Соопштенија

Оглас за стипендија-Гентерм Македонија

Рок на аплицирање: до 22.8.2017

Конкурс во рамки на програмата Еразмус+

Рок на аплицирање: до 05.10.2017