Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Редовни професори

Редовни професори

Верка Георгиева

+389 2 3099174 (факс. +389 2 3064 262)

Маргарита Гиновска

+389 2 3099 174

Венцеслав Кафеџиски

  • професор
+389 2 3099120

Слободан Мирчевски

+389 2 3099 149 (факс. +389 2 3064 262)

Крсте Најденкоски

+389 (0) 3099 144

Горан Рафајловски

  • Професор
00 389 2 3064 262

Александар Ристески

+389 2 3099 115

Христина Спасевска

+ 389 2 3099 174

Димитар Ташковски

+389 (0)2 3099 107

Гога Цветковски

+ 389 (0)2 3099 143

Тони Јаневски

+389 2 3099 119 (факс. +389 2 3064 262)
Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031