Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Наставен кадар Весна Арнаутовски-Тошева

Весна Арнаутовски-Тошева

Весна Арнаутовски-Тошева

Електронска пошта:
Телефон на канцеларијата: 2 3099 168

Образование:

  1. PhD (2004/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)
  2. MsC (1992/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)
  3. Dipl.Ing(1986/Универзитет Св. Кирил и Методиј, Скопје)

Работно искуство:

ФЕИТ доцент (2005) 
ФЕИТ асистент (1989) 

PostDoc студиски престој, Univ. Blaise Pascal, Aubiere, France (2006/07)

Дејства на документ
Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930