Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Известување за продолжен рок за пријавување за магистерски студии

Известување за продолжен рок за пријавување за магистерски студии

Рокот за пријавување за студии од втор циклус на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје во учебната 2012/2013 година е продолжен и пријавувањето ќе се врши до 31 октомври 2012 година.


О Д Л У К А

за продолжување на роковите за реализација на Конкурсот за запишување студенти на втор циклус студии на студиските програми на Универзитетот

„Св. Кирил и Методиј“ во Скопје во учебната 2012/2013 година

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930