Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Конкурс за упис на студенти за докторски студии

Конкурс за упис на студенти за докторски студии

Објавен е конкурсот за упис на студенти за III циклус на студии - докторски студии за учебната 2012/2013. Повеќе информации може да најдете на следниот линк.

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930