Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Меѓународен бизнис натпревар Business Hive

Меѓународен бизнис натпревар Business Hive

Студентите од Универзитетот во Љубљана организираат меѓународен бизнис натпревар под наслов Business Hive. Пoвеќе информации за напреварот можете да најдете во прилогот.

 

BH_evabilo.jpg

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930