Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Меѓународен саем за образование и кариера

Меѓународен саем за образование и кариера

Драги матуранти,

Ве покануваме на 15. Меѓународен саем за образование и кариера кој се одржува од 25-ти до 28-ми април 2012 година на Скопскиот саем. Како и изминатите години, Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје има чест да ви ги претстави своите факултети и да ве информира за студирањето на овој престижен универзитет.

ФЕИТ со нетрпение ве очекува на штандот на УКИМ. Нашите претставници се подготвени да ве посоветуваат за вашите студии, да ве информираат за начинот на студирање на нашиот Факултет, да ви ги претстават студиските програми и да одговорат на сите ваши прашања.

Информирајте се на време и изберете ја вистинската насока.Ова се Денови на кариера и образование - повелете и посетете нè!

 

e_obrazovanie_2012.png

Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031