Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Обука на млади таленти за идни лидери на менаџерски позиции на Пивара Скопје АД

Обука на млади таленти за идни лидери на менаџерски позиции на Пивара Скопје АД

Пивара Скопје АД, една од водечките компании во Македонија, нуди програма за обука на млади таленти за идни лидери на раководни позиции. Преку Management Trainee програмата, Пивара Скопје има за цел да вработи талентирани млади дипломци.

За условите за учество, како и за начинот на аплицирање можете да се информирате од прилогот.

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930