Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Примени нови пет кандидати на докторските студии на ФЕИТ

Примени нови пет кандидати на докторските студии на ФЕИТ

На дополнителниот Втор Конкурс на студиската програма ЕИТ, од пријавените кандидати за студии од трет циклус – докторски студии, примени се следниве кандидати:

  1. Александар Дединец

  2. Блерта Превала

  3. Томе Даневски

  4. Петар Крстевски

  5. Ивана Стојановска

 

DSC01068.JPG

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930