Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Продолжување на рокот за за упис на студенти од II циклус на студии

Продолжување на рокот за за упис на студенти од II циклус на студии

Согласно соопштението на УКИМ (http://www.ukim.edu.mk/mk_vest.php?v_id=69) рокот за пријавување се продолжува до 30.10.2011.

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930