Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Решение за прием - втор уписен рок

Решение за прием - втор уписен рок

Решение за прием

Потребни документи за запишување

Изјава за странски јазик

Запишувањето ќе се врши на 13.09.2011 и 14.09.2011 година во Студентската служба на ФЕИТ во Скопје во период од 09:00 до 14:00.
Повелете, ве очекуваме.
Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031