Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Решение за прием - втор уписен рок

Решение за прием - втор уписен рок

Решение за прием

Потребни документи за запишување

Изјава за странски јазик

Запишувањето ќе се врши на 13.09.2011 и 14.09.2011 година во Студентската служба на ФЕИТ во Скопје во период од 09:00 до 14:00.
Повелете, ве очекуваме.
СКЕЕОР

skeeor1.png

ISO 9001:2008

Календар
март
« март 2017 »
повтсрчепесане
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031