Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Резултати од успехот од средно образование на пријавените кандидати во првиот уписен рок

Резултати од успехот од средно образование на пријавените кандидати во првиот уписен рок

Резултати од успехот од средно образование на пријавените кандидати во првиот уписен рок

Приговори по технички пропусти може да се поднесат до 14:00 часот на 23.08.2011 г. до Конкурсната комисија преку архивата на Факултетот со пополнување на формулар за приговор за технички пропуст.

Прилог: Формулар за приговори

Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031