Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Соопштение за студентите на ФЕИТ кои слушаа германски јазик

Соопштение за студентите на ФЕИТ кои слушаа германски јазик

Испитот по Германски јазик ќе се одржи на...
Испитот по Германски јазик ќе се одржи на 23.06.2011 (четврток) во 10:00 часот во Библиотеката за Германистика на Филолошкиот факултет „Блаже Конески“ – Скопје. Потребни лекции за учење се 3, 4 и 5 од 34-72 стр.

Лектор по германски јазик
Маријана Георгиева
Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031