Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости СООПШТЕНИЕ ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД ВТОР ЦИКЛУС

СООПШТЕНИЕ ЗА СТУДЕНТИТЕ ОД ВТОР ЦИКЛУС

Студентите запишани на студии од втор циклус на ФЕИТ кои поднеле молба за мирување на студиите и сè уште немаат добиено одговор на истата, одговорот ќе го добијат во понеделник, 31.10.2011 год., после 13:00 часот, со официјано соопштение, со тоа што запишувањето на семестар се одложува до вторник, 01.11.2011 година.

 

Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031