Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Список на пријавени кандидати за запишување во прва година во вториот уписен рок

Список на пријавени кандидати за запишување во прва година во вториот уписен рок

Пријавени кандидати во втор уписен рок

Приговори по технички пропусти може да се поднесат до 14:00 часот на 06.09.2011 г. до
Конкурсната комисија преку архивата на Факултетот (со пополнување на формулар за приговор за технички пропуст).

Формуларот за приговори е даден во прилог.

Приговори по технички пропусти

Инфо ден на ФЕИТ

od3min.png

Летна школа

vms2017.png

ISO 9001:2008

Календар
јуни
« јуни 2017 »
повтсрчепесане
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930