Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Новости Тече првиот ден од првиот уписен рок на ФЕИТ

Тече првиот ден од првиот уписен рок на ФЕИТ

Изутринава во 08.00 часот започна првиот ден од првиот уписен рок на ФЕИТ.

Како и секоја година, и оваа година интересот за упис на Факултетот за електротехника и информациски технологии е голем и тече во најдобар ред.

Им посакуваме успех на кандидатите за студирање на еден од најпрестижните факултети во државава!

DSC05527.JPGDSC05532.JPGDSC05533.JPGDSC05529.JPGDSC05535.JPGcopy_of_DSC05537.JPG

Отворен ден на ФЕИТ

od3.png

ISO 9001:2008

Календар
мај
« мај 2017 »
повтсрчепесане
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031